O nás

Jsme česká firma s tradicí od roku 1990 na domácím a zahraničním trhu, zabývající se výrobou a prodejem čistících mechanických prostředků. Na myšlenku a nápad podnikat v tomto odvětví přišel náš zakladatel a majitel firmy Josef Matůšů a spolu s jeho manželkou Alicí a dalšími blízkými lidmi vytvořili právě společnost HYGE.

 

Zabýváme se výrobou a distribucí čistících mechanických prostředků.

Rok a místo založení: 1990, Podkopná Lhota

 

Na začátku byly čtyři vlastní výrobky. Nyní sami nebo v kooperaci s našimi obchodními partnery vyrábíme a dodáváme téměř 100 druhů výrobků, které neustále doplňujeme o nové nebo vylepšené.

Od roku 2004 jsme původní výrobní a s tím související obchodní činnost vlastních výrobků rozšířili o velkoobchod domácích, zahrádkářských a drogistických potřeb.

Nabízíme výrobky českých i zahraničních výrobců. Z domácích potřeb jsou to výrobky z plastů (mísy, misky, hrníčky, prkénka, koše), kovu (zavařovací víčka, mlýnky, nádobí, drátěný program ), skla (zavařovací sklenice, skleničky, teploměry), výrobky z keramiky, porcelánu, nerezi apod.

Ze zahrádkářských potřeb nabízíme výrobky z plastů (truhlíky, samozavlažovací truhlíky, obaly na květiny, květináče, samozavlažovací obaly, misky, kropící konve, rozprašovače, přepravky, kanystry, nádoby, sudy, barely, nářadí ). Dále dodáváme rašelinové substráty a hnojiva firmy KERA, nabízíme i malou zahrádkářskou chemii (herbicidy, insekticidy, fungicidy ).

Z drogistických potřeb nabízíme širokou škálu kartáčů, smetáků, úklidových souprav, mopů, různé typy košů, dávkovačů, PE sáčků, špejle, alobaly, grilovací tácky, plácačky na mouchy apod.

Součástí servisu je pravidelný a bezplatný rozvoz zboží.

 

kaceny

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *